XXXII Niedziela Zwykła

Data: 
07.11.2021

1. Zapraszamy na różaniec w intencji zmarłych o godz. 17:00.

2. Zapraszamy na spotkanie dla mam w najbliższy poniedziałek o godz. 10.00. Gościć będziemy fizjoterapeutę dziecięcego, który opowie nam o wspomaganiu prawidłowego rozwoju dzieci. Wejście od ul. Daniłowskiego z podjazdem dla wózków.

3. W naszej parafii rozpoczęło działalność Duszpasterstwo Akademickie. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20:00. Spotykamy się w holu w kościele dolnym. Wejście od ul. Daniłowskiego. Wszystkich chętnych studentów serdecznie zapraszamy! Kolejne spotkanie już jutro.

4. W czwartek 11 listopada obchodzimy Dzień Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 10:00. Przypominamy o wywieszeniu flag narodowych.

5. Kalendarze przygotowane przez ks. bpa  Michała Janochę na rok 2022 są rozprowadzane przez ministrantów i w zakrystii. Koszt kalendarza to 12 zł; zachęcamy do nabycia, gdyż dochód z nich przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd ministrantów.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę oraz na konto parafialne.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.   

8. Centrum Młodzieżowe "Oratorium św. Jana Bosko" działające przy naszej parafii zaprasza młodzież na przygotowania i wyjazd do Lisbony na Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy przedstawiciela, który powie nam więcej informacji.