XXX Niedziela Zwykła

Data: 
24.10.2021

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. To  ostatnie dni naszej wspólnej modlitwy różańcowej – w dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 18:00. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej. Jeśli pozostało w nas pragnienie modlitwy różańcowej zapraszamy do utworzenia nowej Róży Różańcowej –  zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Każda Róża składa się z dwudziestu osób, z których każda odmawia codziennie jeden dziesiątek różańca czyli jedną tajemnicę, połączoną z rozważaniem. W ten sposób, codziennie odmawiany jest w Róży cały Różaniec - dwadzieścia tajemnic. Jest to jakby wieniec różany składany u stóp Królowej.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny zbiera ofiary na rzecz potrzebujących z terenu naszej parafii.

3. Serdecznie zapraszamy do zespołu młodzieżowego, który posługuje śpiewem na Mszy św. w niedzielę o godz. 19.00. Próby odbywają na półtorej godziny przed Mszą św. (o godz. 17.30) w salkach parafialnych (wejście od ul. Daniłowskiego). Kontakt: maria.swian@gmail.com.

4. Dołącz do nas na spotkania Kursu Alpha! Zapraszamy osoby dorosłe, które chcą zadbać o swój rozwój duchowy, a nawet go rozpocząć lub dowiedzieć się czegoś więcej o chrześcijaństwie. Spotkania odbywają się raz w tygodniu – najbliższe 25 października o godz. 19:30 w sali Słowa Bożego (dolny kościół - wejście od ul. Daniłowskiego). Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: kursalpha.zygmunt@gmail.com lub telefonicznie 723141023.

5. W naszej parafii rozpoczęło działalność Duszpasterstwo Akademickie. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20:00. Spotykamy się w holu w kościele dolnym. Wejście od ul. Daniłowskiego. Wszystkich chętnych studentów serdecznie zapraszamy! Kolejne spotkanie już jutro.

6. W listopadzie odprawiamy Mszę św. zbiorową za naszych bliskich zmarłych: w niedzielę o godz. 17:30, w dni powszednie o godz. 18:30. Na Msze św. zbiorowe i wypominki przyjmujemy zgłoszenia do piątku - w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę oraz na konto parafialne.

8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.