XXV Niedziela Zwykła

Data: 
19.09.2021

1. Zapraszamy na Różaniec dziś o godz. 17:00.
 
2. Naszym znakiem wdzięczności za beatyfikację Sług Bożych: s. Róży Elżbiety Czackiej i Stefana kard. Wyszyńskiego niech będzie także powstanie kolejnej Róży Różańcowej pod wezwaniem bł. Stefana kard. Wyszyńskiego, który „wszystko postawia na Maryję”, był jej gorącym czcicielem. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.

3. Powróciliśmy do modlitwy o nawrócenie naszej parafii – zapraszamy do kościoła w poniedziałek  na godz. 17:30.

4. Chłopców z klas III i starszych, którzy chcieliby posługiwać przy ołtarzu jako ministranci zapraszamy na spotkania w sobotę o godz. 11:00.

5. Młodzież z klas ósmych i starszych, którzy chcieliby rozpocząć w tym roku przygotowanie do bierzmowania, zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono 30 września, w przyszły czwartek, o godz. 18.30 w dolnym kościele.

6. Centrum Młodzieżowe Sióstr Salezjanek - Oratorium św. Jana Bosko, działające w naszej parafii, zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia od wtorku do piątku.
W planie: pomoc w odrabianiu lekcji, nauka gry na gitarze, warsztaty bębniarskie, plastyczne i inne. Proponujemy również spotkania formacyjne dla różnych grup wiekowych. Więcej informacji na plakatach przed kościołem. Zapraszamy!

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.