VI NIedziela Zwykła

Data: 
13.02.2022

1. Zapraszamy na Różaniec o godz. 17:00 – kwadrans wcześniej powitamy w kościele obraz Matki Bożej Łaskawej, Patronki Warszawy. W najbliższym tygodniu za Jej wstawiennictwem modlić się będziemy różańcem o godz. 18:00 w intencji o pokój na świecie i o ustanie pandemii. Obraz pożegnamy w sobotę, 19.02 o godz. 12:00.

2. Ofiary na wsparcie rodzin cierpiących z powodu wojny w Syrii w ramach akcji „Rodzina rodzinie” można składać do puszki w kaplicy pokutnej.

3. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny zbiera ofiary na rzecz potrzebujących z terenu naszej parafii.

4. Msza św. w intencji Hospicjum zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:30.

5. Na Mszę św. w intencji rodzin oraz obrony życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II zapraszamy w  najbliższy piątek na godz. 18:30.  Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

6. Siostry Zmartwychwstanki prowadzą nabór do: I kl. publicznej szkoły podstawowej (bez czesnego) i pierwszej klasy 4 – letniego prywatnego liceum ogólnokształcącego. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 19:00 w sali św. Rodziny (wejście od strony obrazu M.B. Częstochowskiej) rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych i młodzieży pozaszkolnej.

8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę i wpłacone na konto parafialne. Przypominamy i prosimy o wypełnienie ankiety parafialnej zamieszczonej na stronie internetowej parafii; wypełnioną ankietę w wersji papierowej można wrzucać do puszki w kościele.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.