Ogłoszenia parafialne 26/11/2017 Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla dziś o godz. 17:00.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu dzisiaj w sali św. Rodziny zbiera ofiary na rzecz potrzebujących. Zbiera również fanty na coroczną loterię, która odbędzie się w grudniu. Prosimy o przynoszenie fantów w czasie dyżurów Zespołu w poniedziałki i czwartki od 18:00 do 19:00. Dziękujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy, z której dochód przeznaczony jest w całości na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej Parafii.

3. W naszej parafii głoszone są katechezy dla młodzieży i dorosłych. W każdy poniedziałek i czwartek zapraszamy do kościoła na godz. 19:45 wszystkich chętnych, którzy, chcą zmienić swoje życie, doświadczyć obecności Boga, Jego miłosierdzia i pogłębić wiarę.

4. Kalendarze przygotowane przez ks. bpa Michała Janochę na rok 2018, są rozprowadzane przez ministrantów i w zakrystii. Koszt kalendarza to 12 zł, zachęcamy do nabycia, gdyż dochód z nich przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd ministrantów.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi rano od 6:30 i po południu od 16:30. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w sobotę o godz. 8:00. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na Różaniec.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent - okres radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem w tajemnicy Narodzenia Pańskiego. Już w przyszłą niedzielę w niedzielnej kawiarni można będzie nabyć opłatki na stół wigilijny i świece „CARITAS”.

7. W pierwszym tygodniu Adwentu rozpoczniemy duszpasterską wizytę w domach naszych parafian. Wizytę rozpoczniemy od ul. Cegłowskej, Barcickiej, Zuga i okolic.

8. Ks. Vyacheslav Bystrytskiy składa serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Otrzymał od nas wsparcie w wysokości 17 000 PLN.

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.