Ogłoszenia parafialne 25/11/2018

UROCZ. CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

25 XI 2018

 

1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla dziś o godz. 17:00.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu dzisiaj w sali św. Rodziny zbiera ofiary na rzecz potrzebujących. Zbiera również fanty na coroczną loterię, która odbędzie się w przyszłą niedzielę 2 grudnia. Prosimy o przynoszenie fantów w czasie dyżurów Zespołu w poniedziałki i czwartki od 18:00 do 19:00. Dziękujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy, z której dochód przeznaczony jest w całości na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej Parafii.

3. Za 85 lat życia ks. Proboszcza prałata Kazimierza Kalinowskiego i wieloletnią, owocną posługę w naszej parafii dziękować Bogu będziemy w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:00. Dostojnego Jubilata polecamy modlitwie parafian i sympatyków.

4. Kalendarze przygotowane przez ks. bpa Michała Janochę na rok 2019, są rozprowadzane przez ministrantów i w zakrystii. Koszt kalendarza to 12 zł, zachęcamy do nabycia, gdyż dochód z nich przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd ministrantów.

5. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8:00. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na Różaniec.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent - okres radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem w tajemnicy Narodzenia Pańskiego. Już w przyszłą niedzielę w niedzielnej kawiarni można będzie nabyć opłatki na stół wigilijny i świece „CARITAS”.

7. W pierwszym tygodniu Adwentu rozpoczniemy duszpasterską wizytę w domach naszych parafian. Wizytę rozpoczniemy od ul. Żeromskiego.

8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.