Ogłoszenia parafialne 25/04/2021 IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania – polecajmy Panu młodych, aby odważyli się wielkodusznie odpowiedzieć na powołanie do Jego służby – szczególnie za naszych parafian – kleryków Bogumiła, Dominika, Michała oraz Weronikę. Z radością informujemy, że nasz parafianin, Dominik Jemielita, w maju przyjmie święcenia diakonatu w Zgromadzeniu Księży Misjonarzy – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach

2. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży, które głoszone są we wtorki i czwartki o godz. 19:15.

3. W czwartek 29 kwietnia obchodzony jest Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego podczas drugiej wojny światowej.

4. W tym tygodniu przypada I sobota  miesiąca - Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8:00. Na różaniec zapraszamy o 7:30. Od soboty  zapraszamy również na nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 18:00, w niedziele i święta o godz. 17:00.

5. W najbliższą sobotę, 1 maja, będziemy obchodzili  uroczystość patronalną naszej parafii - św. Zygmunta - odpust parafialny. Główna Msza św. w intencji parafian i sympatyków o godz. 18:30. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

6. W przyszłą niedzielę 2 maja przypada Święto Flagi - przypominamy naszym parafianom o wywieszeniu flagi narodowej.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13:00 będziemy modlili się w intencji mężczyzn z Żywego Różańca i ich rodzin. Po tej Mszy św. chętni mężczyźni będą mogli zgłosić się do Żywego Różańca.

8. Od maja w niedzielę i święta Msza św. zamiast o godz. 19:00 będzie odprawiana o godz. 20:00

9. Uprzejmie informujemy, że od maja do listopada nie będzie w piątki Mszy św. o godz. 15:30.

10. Rozpoczynamy zapisy na kurs przedmałżeński „Radość i nadzieja” organizowany w 4 kolejne soboty począwszy od 29 maja br. Zapisy i zgłoszenia przez adres narzeczeni.swzygmunt@gmail.com. Pierwszeństwo mają narzeczeni z naszej parafii.

11. Uprzejmie informujemy, że dzieci z klas IV rocznicę I Komunii św. obchodzić będą w niedzielę,  16 maja, na Mszy św. o godz. 15:00.

12.  Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wsparli parafię wpłatą na konto oraz za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.