Ogłoszenia parafialne 23/08/2020

21 NIEDZIELA ZWYKŁA  -  23 VIII 2020 r.

1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dziś od 19:00 do 20:00.

2. Okazja do spowiedzi w niedzielę na wszystkich na Mszach św. w kaplicy adoracyjnej. W tygodniu spowiedź podczas Mszach porannych oraz wieczorem od 18:00 do 19:00 w kaplicy adoracyjnej. Zarówno w niedzielę, jak i w dni powszednie wejście do kaplicy będzie od środka kościoła.

3. Dziś w sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii. Zespół prowadzi także zbiórkę przyborów szkolnych – można je będzie składać do kosza, który będzie wystawiony przy ołtarzu.

4. W środę, 26 sierpnia, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, porządek Mszy św. jak w dzień powszedni - zachęcamy do udziału w liturgii.

5. Siostry Salezjanki poszukują nauczycieli przedszkola z wykształceniem pedagogicznym, do pracy na cały etat. Przedszkole mieści się na Bielanach ul. Lisowska 29.Lokalizacja w okolicy stacji metra Stare Bielany. Szczegóły kontaktu na ogłoszeniu w gablocie.

6. Dziś ostatnia niedziela posługi w naszej parafii wikariuszy ks. Michała Lubowickiego i ks. Andrzeja Ostrowskiego. Dziękujemy im za posługę w parafii i życzymy Bożego prowadzenia w nowych parafiach. Prosimy parafian o modlitwę w ich intencji.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.

8. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wsparli parafię wpłatą na konto, ofiary można składać również do puszek wystawionych w kościele z napisem „ofiara na kościół”.