Ogłoszenia parafialne 22/11/2020 XXXIV Niedziela zwykła - Chrystusa Króla Wszechświata

1. Zapraszamy na różaniec w intencji Ojczyzny, o pokój i nawrócenie naszych serc, o zakończenie pandemii dziś na godz. 17:00, w tygodniu na godz. 18:00.

2. Kalendarze przygotowane przez ks. bpa  Michała Janochę na rok 2021, są rozprowadzane przez ministrantów i w zakrystii. Koszt kalendarza to 12 zł, zachęcamy do nabycia, gdyż dochód z nich przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd ministrantów.

3. Młodzież drugiego roku przygotowania do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek (24.11.2020) do kościoła dolnego lub o wcześniejszy kontakt mailowy z ks. Michałem (e-mail na stronie parafii z zakładce duszpasterze).

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent - okres radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem w tajemnicy Narodzenia Pańskiego. Już w przyszłą niedzielę można będzie nabyć opłatki na stół wigilijny

5. W Adwencie rozpoczynaliśmy odwiedziny duszpasterskie w domach naszych parafian – w tym roku ze względu na pandemię nie będziemy mogli tego uczynić. Chcemy modlić się o Boże błogosławieństwo razem z Wami w kościele podczas Mszy św. wieczornej. Będziemy zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic i bloków na określone dni. Po Mszy św. istnieje możliwość indywidualnego spotkania z księdzem w Sali św. Rodziny czy kaplicy adoracyjnej.  W szczególnych sytuacjach istnieje możliwość zaproszenia księdza do domu – z zachowaniem przepisów sanitarnych. Spotkania rozpoczniemy od ul. Żeromskiego.

6  „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary składane, zarówno na tacę jak i na konto parafii. Dziękujemy za odpowiedzialność i zrozumienie potrzeb parafii w tym trudnym czasie.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.