Ogłoszenia parafialne 22/10/2017 29 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. To już ostatni tydzień naszej wspólnej modlitwy różańcowej – w dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17:30. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

2. Dziś w sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary dla potrzebujących.

3. Na wypominki i Mszę św. zbiorową za zmarłych odprawianą w listopadzie przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. W listopadzie odprawiamy Mszę św. gregoriańską za naszych bliskich zmarłych: w niedzielę o godz. 17:30, w dni powszednie o godz. 18:00.

4. Rozpoczynamy katechezy dla młodzieży i dorosłych – zapraszamy wszystkich – i tych którzy są z siebie zadowoleni i tych, którym trudno odkryć w historii swego życia miłość Boga – Ojca. Spotkania odbywać się będą w poniedziałek i czwartek na godz. 19:45 w kościele. Przyjmijcie zaproszenie, które rozdawane będą po Mszy św. przed kościołem i ofiarujcie temu, kto bardzo potrzebuje umocnienia.

5. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Róż Różańcowych w dniu 25 października (środa) o godz. 19.00 a po niej świadectwa osób, które poprzez modlitwę różańcową wyprosiły potrzebne dla siebie i swoich rodzin łaski.

W Różach Różańcowych modlimy się w intencjach przyszłych współmałżonków, obecnych współmałżonków i w intencjach pracy. Przyjdź i posłuchaj, w jaki sposób Matka Boża działa w naszym życiu, dzięki jednej dziesiątce różańca dziennie. Więcej informacji na projektroza.pl

Będzie także okazja do zapisania się do tworzących się Róż Różańcowych przy naszej parafii.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.