Ogłoszenia parafialne 22/04/2018 4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania – polecajmy Panu młodych, aby odważyli się wielkodusznie odpowiedzieć na powołanie do Jego służby – szczególnie za naszych parafian – kleryków Bogumiła, Dominika i Monikę – w zakonie karmelitanek oraz diakona praktykanta Manuela.

 

2. Zapraszamy na Różaniec dziś o godz. 17:00.

 

3. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny zbiera dziś ofiary na rzecz potrzebujących.

 

4. Zapraszamy na dzisiejszy koncert z cyklu „Arcydzieła Kameralistyki” na godz. 20:00. Więcej informacji na ten temat znajduje się na plakatach.

 

5. Zapraszamy na spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem, popularyzatorem osoby i dzieła ks. Dolindo Routolo w czwartek o godz. 19:00 w dolnym kościele. Będzie on mówił o swoim doświadczeniu związanym z pisaniem najnowszej książki o ks. Dolindo. Po spotkaniu możliwość nabycia książki.

 

6. Księgarnia parafialna poleca książkę pt  ,,ŻYĆ nie umierać,,  autorstwa pani Moniki Odrobińskiej.

Książka jest kalejdoskopem spojrzeń i świadectw ludzi uwikłanych w zaskakujące sytuacje dla których życie jest darem, a nie przekleństwem. Słowo wstępne udzielił ks.abp. Henryk Hoser.

7.  Od poniedziałku Księgarnia parafialna rozpoczyna zbiórkę książek używanych z przeznaczeniem na wiosenny kiermasz Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych. Za książki z góry dziękujemy i prosimy nie przynoszenie książek o wątpliwej treści moralnej.

 

8. W przyszłą niedzielę 29 kwietnia obchodzony będzie Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej.

 

9. Od maja w niedzielę Msza św. zamiast o godz. 19:00 będzie odprawiana o godz. 20:00.

 

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.

 

11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.