Ogłoszenia parafialne 21/10/2018

29 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 x 2018

 

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. To już ostatni tydzień naszej wspólnej modlitwy różańcowej – w dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17:30. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

2. Wszystkim ofiarodawcom przeprowadzonej w zeszłym tygodniu, w Dzień Papieski, zbiórki na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Zabrano 3.015 PLN.

3. W dniu jutrzejszym przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 19:00

4. Skauci Europy zapraszają na wspólne sprzątanie Lasu Lindego w sobotę 27 października. Początek o godzinie 15:30 przy wejściu do lasu od strony metra Wawrzyszew. Organizatorzy zapewniają rękawice robocze, worki na śmieci i upominki dla uczestników. Koniec około godziny 17:00. Zadbajmy wspólnie o czystość naszej okolicy..

5. Na wypominki i Mszę św. zbiorową za zmarłych odprawianą w listopadzie przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. W listopadzie odprawiamy Mszę św. gregoriańską za naszych bliskich zmarłych: w niedzielę o godz. 17:30, w dni powszednie o godz. 18:00.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Zapraszamy przedstawiciela młodzieży z naszej parafii, wybierającej się na Światowe Dni Młodzieży w Panamie, który w kilku słowach opowie o tym wydarzeniu oraz wystosuje prośbę.