Ogłoszenia parafialne 21/02/2021 I Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale dziś o godz. 16:30. Zapraszamy panów do asysty, bielanki i wszystkie chętne dzieci do udziału w procesji podczas nabożeństwa Gorzkich Żalów - zbiórka o godz. 16:15 w sali św. Rodziny.
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18:00 dla dzieci, o godz. 8:30 i 19:00 dla dorosłych.

2. Przypominamy, że przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych i młodzieży pozaszkolnej rozpoczniemy dzisiaj po Mszy św. o godz. 19:00, w sali św. Rodziny, wejście od strony obrazu MB Częstochowskiej.

3. Od najbliższego poniedziałku, przez cały Wielki  Post, podobnie jak w Adwencie,  zapraszamy  do wspólnego odmawiania Laudesów, czyli porannej modlitwy Kościoła, na godzinę 7:00. Będziemy ją odmawiali od poniedziałku do piątku w dolnym kościele.

4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę jak i wpłaty na konto parafii.     
5. Księgarnia zaprasza do zapoznania się z ofertą książek dla dzieci i dorosłych związanych z tematyką wielkopostną. Ukazał się nawy numer „Naszego kręgu” – prosimy o życzliwe zainteresowanie.

6. Dzieci ze szkół 214, 223 i 369 które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy – wraz z Rodzicami – w przyszłą niedziele na Mszę św. o godz. 14:30.

7. Przypominamy,  że trwają  zapisy na kurs przedmałżeński organizowany w 4 kolejne soboty od 27 lutego. Zapisy pod adresem narzeczeni.swzygmunt@gmail.com. Więcej szczegółów na stronie internetowej parafii. Wszystkim zakochanym, zaręczonym życzymy, aby ich miłość wzrastała na wzór miłości Jezusa Chrystusa do nas.

8. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na potrzeby parafialnego Zespołu Pomocy Bliźniemu za pośrednictwem Fundacji „CREDO”. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.