Ogłoszenia parafialne 20/09/2020 XXV Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na Różaniec dziś o godz. 17:00.
 
2. Powróciliśmy do modlitwy o nawrócenie naszej parafii – zapraszamy do kościoła w poniedziałek na godz. 17:00.

3. Serdecznie zapraszamy na spotkania dla mam z małymi dziećmi. Spotkania odbywają się we wtorki o godzinie 10.00 w salce obok dolnego kościoła-wejście od ul. Daniłowskiego.

4. Dzieci z terenu naszej parafii, które w tym roku będą przygotowywać się do przyjęcia I Komunii św. prosimy zgłaszać w kancelarii. Dzieci i ich Rodziców zapraszamy w przyszłą  niedzielę 27 września na Mszę św. o godz. 14:30. Przy okazji przypominamy, że miejscem przygotowania i przyjmowania I Komunii św. jest parafia zamieszkania dziecka, w której wraz z Rodzicami uczestniczy w niedzielnej Mszy św.

5. Spotkania lektorów i starszych ministrantów odbywają się w soboty o g. 10.00. Kandydatów na ministrantów i młodszych ministrantów zapraszamy w soboty na g. 11.00.

6. Zapraszamy do Centrum Młodzieżowego „Oratorium św. Jana Bosko” działającego przy naszej parafii. Jest to miejsce dla dzieci i młodzieży, gdzie można spotkać się z przyjaciółmi i zapoznać nowych, odrobić lekcje (korepetycje indywidualne), uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, wycieczkach oraz obozach. Przy Oratorium działają również grupy formacyjne dla młodzieży oraz tych, którzy chcą włączyć się w wolontariat. Zapraszamy także na scholę dziecięcą lub młodzieżową. Więcej szczegółów na plakatach i ulotkach.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.

8. Nadal jest jeszcze kilka wolnych intencji w godzinach porannych we wrześniu i w październiku. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub w tygodniu do kancelarii parafialnej.

9. Przed kościołem zbierane są ofiary na leczenie onkologiczne osoby potrzebującej.