Ogłoszenia parafialne 18/10/2020 XXIX Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 18:00. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

2. Wszystkim ofiarodawcom przeprowadzonej w zeszłym tygodniu, w Dzień Papieski,  zbiórki na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Zabrano 2600 PLN.

3. Dzieci, które w tym roku będą przygotowywać się do przyjęcia I Komunii św. i ich Rodziców zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 14:30.

4. Jutro przypada 36 rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki – módlmy się o jego rychłą kanonizację.

5. W ramach akcji „Rodzinarodzinie” ofiary na pomoc rodzinom w Syrii możemy składać do puszki w kaplicy pokutnej.

6. Przypominamy, że przygotowania do bierzmowania dla dorosłych i młodzieży pozaszkolnej odbywają się w niedzielę po Mszy św. o godz. 19:00 w sali św. Rodziny.

7. Zapraszamy  studentów  do  duszpasterstwa  akademickiego.  Spotkania  odbywają  się w  środy o godz. 20:15 w sali św. Teresy (II piętro, wejście od ul. Daniłowskiego).
 
8. W czwartek  przypada wspomnienie św. Jana Pawła II - w czasie wszystkich Mszy św. dziękować będziemy  Bogu za osobę Papieża Polaka.

9. Matkę Bożą Łaskawą w kopii jej cudownego obrazu pożegnamy w piątek Mszą św. po koronce do Miłosierdzia Bożego.

10. Przyjmujemy już na wypominki – roczne i jednorazowe oraz na Msze św. zbiorowe za zmarłych. Msze będziemy sprawować przez cały listopad: w dni powszednie o godz. 18:30, natomiast w niedzielę i święta o godz. 17:30.

11. Księgarnia parafialna oferuje bogaty wybór stroików i wianków na groby i nie tylko – zapraszamy.

12. Informujemy, że biblioteka parafialna będzie nieczynna aż do odwołania.

13. W związku z ograniczeniami związanymi z pandemia uprzejmie informujemy, że w naszym kościele może w liturgii uczestniczyć 150 osób – dla pozostałych chętnych odprawiamy równolegle Msze św. w dolnym kościele

14. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

16. Rozpoczynamy katechezy dla młodzieży i dorosłych – słowo zaproszenia wygłoszą katechiści.