Ogłoszenia parafialne 17/09/2017 24 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na Różaniec o godz. 17:00.

2. Msza św. w intencji Hospicjum zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:00

3. Przypominamy, że jesienny Dzień Chorych i Sędziwych w naszej parafii odbędzie się najbliższą sobotę 23 września. Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu chorych rozpocznie się o godz. 9:00 – wcześniej będzie okazja do spowiedzi. Po Mszy św. uczestników zapraszamy na agapę. Jednocześnie, prosimy naszych parafian o pomoc w przewiezieniu chorych do kościoła.

4. W ramach przygotowania do I Komunii św., dzieci z klas 3 i ich Rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 14:30. Przy okazji przypominamy Rodzicom, że miejscem przygotowania i przyjmowania I Komunii św. jest parafia zamieszkania dziecka, w której wraz z Rodzicami uczestniczy w niedzielnej Mszy św.

5 Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w drugim autokarze - na pielgrzymkę do Gietrzwałdu – miejsca objawień Matki Bożej uznanych przez Stolice Apostolską; w tych dniach obchodzimy 140 rocznicę tych objawień. Wyjazd 30 września, w sobotę o godz. 6:00 sprzed kościoła, koszt 50 PLN. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

6. Harcerki z 1001 Drużyny „Rzeka” zapraszają na kiermasz ciast w godz. 8 – 14:30 przed kościołem. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działalność drużyny. Harcerki zapraszają także do drużyny zuchowej: dziewczynki z klas 1-3; do drużyny harcerskiej – od 4 klasy szkoły podstawowej. Szczegóły na kiermaszu.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.