Ogłoszenia parafialne 15/11/2020 XXXIII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na różaniec w intencji Ojczyzny, o pokój i nawrócenie naszych serc, o zakończenie pandemii dziś na godz. 17:00, w tygodniu na godz. 18:00.

2.  Kalendarze przygotowane przez ks. bpa  Michała Janochę na rok 2021, są rozprowadzane przez ministrantów i w zakrystii. Koszt kalendarza to 12 zł, zachęcamy do nabycia, gdyż dochód z nich przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd ministrantów.

3. Msza św. w intencji Hospicjum, zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:30.

4. Duszpasterstwo postakademickie Sykomora serdecznie zaprasza na spotkanie w najbliższy czwartek o godzinie 20.30. Na chętnych będziemy czekać przed głównymi drzwiami kościoła. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się przez stronę na Facebooku.

5. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin oraz obrony życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II najbliższy piątek o godz. 18:30.  Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Po Mszy św. zapraszamy na krótką modlitwę, w której powierzać będziemy Bogu szczególnie tych, którzy doświadczają kryzysu  w swoich związkach ale i tych, którzy pragną umocnić swoja jedność.

6. Rodziców i dzieci ze szkoły podstawowej 214, 223 i 369, które przygotowują się do I Komunii św. zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 14:30.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.