Ogłoszenia parafialne 15/08/2021 XIX Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 19:00.

2. Dziś w sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii. Zespół prowadzi także zbiórkę przyborów szkolnych – można je będzie składać do kosza, który będzie wystawiony przy ołtarzu.

3. W ramach akcji „Rodzinarodzinie” ofiary na pomoc rodzinom w Syrii możemy składać do puszki w kaplicy pokutnej.

4. Okazja do spowiedzi w niedzielę na wszystkich na Mszach św. w kaplicy adoracyjnej. W tygodniu spowiedź podczas po Mszy o godz. 7:00 oraz podczas Mszy o godz. 8:00 i 19:00, w kaplicy adoracyjnej. Zarówno w niedzielę, jak i w dni powszednie wejście do kaplicy będzie od środka kościoła.

5. Zapraszamy w piątek - 13 sierpnia na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 19:00 Msza św. a potem modlitwa różańcowa.

6. W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jest to także 101 rocznica „Cudu nad Wisłą” – zwycięstwa nad armią rosyjską w 1920 r. Przypominamy, że w wakacje nie ma Mszy o 17.30. Tradycyjne poświęcenie owoców i ziół będzie miało miejsce po każdej Mszy św.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.

8. Zbliża się beatyfikacja Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego – do tej uroczystości możemy  przygotować się udziałem w rekolekcjach on-line. Materiały do lektury lub odsłuchania znajdują się na stronie www.beatyfikacja33.pl

9. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wsparli parafię wpłatą na konto, lub ofiarą na tacę czy do puszki.