Ogłoszenia parafialne 14/03/2021 IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale dziś o godz. 16:30. Zapraszamy panów do asysty, bielanki i wszystkie chętne dzieci do udziału w procesji podczas nabożeństwa Gorzkich Żalów - zbiórka o godz. 16:15 w sali św. Rodziny.
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18:00 dla dzieci, o godz. 8:30 i 19:00 dla dorosłych.
Adoracja Krzyża w piątki Wielkiego Postu na godz. 20.00.   
               
2. Zespół  Pomocy Bliźniemu rozprowadza przy głównym wejściu do  kościoła wielkanocne świece Caritas i cukrowe baranki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym. Prowadzi również zbiórkę żywności do paczek świątecznych. Kosz jest wystawiony przy ołtarzu.

3. Ofiary na wsparcie rodzin cierpiących z powodu wojny w Syrii w ramach akcji „Rodzina rodzinie” można składać do puszki w kaplicy pokutnej.

4. Zapraszamy  do wspólnego odmawiania Jutrzni od poniedziałku do piątku o godz. 7:00.

5.  Zapraszamy na spotkania dla mam z małymi dziećmi we wtorki o godzinie 10.00. Wejście od ulicy Daniłowskiego podjazdem dla wózków. Spotykamy sie w reżimie sanitarnym w dużej sali, zachowując zalecane odległości.

6. Msza św. w intencji Hospicjum zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:30

7. Na Mszę św. w intencji rodzin oraz obrony życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II zapraszamy w  najbliższy piątek na godz. 18:30.  Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Rekolekcje dla dorosłych rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, będzie je głosił ks. Piotr Prusakowski. Już dziś zapraszamy do udziału w tej szczególnej refleksji nad nasza wiarą i miłością.  Od poniedziałku do czwartku włącznie konferencje głoszone będą na Mszy św. o godz. 9:00. 17:00 i 18:30. Z rekolekcji prowadzone będą transmisje przez Internet - szczegóły w ogłoszeniach za tydzień.

9. Przed Świętami Wielkanocnymi z posługą kapłańską do chorych pójdziemy w sobotę 27 marca od godziny 9:00. Nazwiska i adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do czwartku 25 marca.

10. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na potrzeby parafialnego Zespołu Pomocy Bliźniemu za pośrednictwem Fundacji „CREDO”. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń

11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.