Ogłoszenia parafialne 14/01/2018 2 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30.

 

2. Zespół Pomocy Bliźniemu przyjmuje ofiary na cele charytatywne w sali św. Rodziny.

 

3. Akcja pomocy uchodźcom w Syrii prowadzona przez Caritas Polska została przedłużona na rok 2018 – nasza parafia już ponad rok funduje stypendium dla 5 rodzin – ofiary na ten cel możemy składać do puszki w kaplicy pokutnej.

 

4. Organizowana jest pielgrzymka do Lourdes. La Salette, Paray le Monial i sanktuariów Francji – wyjazd w październiku, koszt ok. 3750 PLN – spotkanie organizacyjne dzis po Mszy św. o godz. 17:30 w Sali św. Rodziny.

 

5. Msza św. w intencji Hospicjum zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:00

 

6. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 

7. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin oraz w obronie życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.

 

8. W przyszłą niedzielę przypada dzień Babci – polecamy dobremu Bogu nasze zapracowane babcie prosząc za wstawiennictwem św. Anny o potrzebne dla nich łaski. Na Mszę św. w intencji Babci i Dziadków zapraszamy na godz. 13:00.

 

9. Wspólnota „Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w dolnym kościele.

 

10. W akcji charytatywnej pudełko Fidesco na cele misyjne w naszej parafii udało się zebrać 7.132 zł. Serdeczne Bóg zapłać za Państwa pomoc. Prosimy o modlitwę za misjonarzy Fidesco na całym świecie.

 

11. Przypominamy, że od dziś przyjmujemy intencje mszalne na maj, czerwiec, lipiec i sierpień. Intencje przyjmowane są dziś w sali św. Rodziny, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

 

12. Wyjeżdżającym na ferie życzymy dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu

 

13. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

 

Poniedziałek, 15 stycznia – ul. Starej Baśni 8

 

Wtorek, 16 stycznia – ul. Starej Baśni 10 mieszkania od 1 do 40

 

Środa, 17 stycznia - ul. Starej Baśni 10 mieszkania od 41 do 90

 

Czwartek, 18 stycznia - ul. Nałkowskiej 5

 

Piątek, 19 stycznia – ul. Nałkowskiej 7

 

Sobota, 20 stycznia - ul. Nałkowskiej 9

 

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 17:00 w sobotę o godz. 14:00. Chcemy spotkać się z cała rodziną, wspólnie pomodlić i porozmawiać. Za ofiary składane przy okazji kolędy składamy serdeczne „Bóg zapłać”.