Ogłoszenia parafialne 13/08/2017 19 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 19:00, a po Mszy św. o godz. 20:00 na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

2. Dziś w sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii, Zespół prowadzi także zbiórkę przyborów szkolnych – można je będzie składać do kosza, który będzie wystawiony przy ołtarzu.

3. W ramach akcji „Rodzinarodzinie” ofiary na pomoc rodzinom w Syrii możemy składać do puszki w kaplicy pokutnej.

4. We wtorek, 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jest to także rocznica „Cudu nad Wisłą” – zwycięstwa nad armią rosyjską w 1920 r.  Msze św. będą celebrowane wg porządku niedzielnego, a tradycyjne poświęcenie owoców i ziół będzie miało miejsce po każdej Mszy św.

5. Msza św. w intencji rodzin i w obronie życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II odprawiona będzie w najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.

6. Informujemy, że w ostatnich dniach sierpnia są wolne intencje na Msze św. w dzień powszedni. Intencje można zamawiać w zakrystii  lub kancelarii parafialnej.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.