Ogłoszenia parafialne 12/04/2015 II Niedziela Wielkanocy - ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiejsza niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego - zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 15:00.

2. W sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary dla potrzebujących.

3. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się po Mszy św. o godz. 12:30 w sali Słowa Bożego.

4. Parkującym samochody na pl. Konfederacji bardzo serdecznie dziękujemy, za przestawienie ich w Wielkanoc w inne miejsce.

5. Z radością informujemy, że dk. Dariusz Grzegorz Nogański dnia 30 maja ma przyjąć święcenia prezbiteriatu, polecamy go modlitwie naszych parafian.

6. Na terenie naszej parafii rozpoczyna działalność edukacyjną Szkoła Opiekunów Medycznych Origin Academy, kształcąca zarówno osoby chcące zawodowo zajmować się opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi jak i takie, które w warunkach domowych zajmują się opieka nad najbliższymi. Szkoła obok kształcenia w zakresie zawodu opiekuna medycznego szkoli w specjalistycznej opiece nad osobami z niesprawnością fizyczną, demencją, choroba Parkinsona, Alzheimera i innymi.

Zapraszamy na spotkanie z nauczycielem Origin Academy jutro, 13 kwietnia o godz. 17:00 w sali Słowa Bożego, poświęcone podstawowym problemom pojawiającym się w pielęgnacji osób starszych. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie ogłoszeń.

7. Msza św. w intencji Hospicjum zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:00

8. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin za wstawiennictwem Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.

9. Inicjatywa TATO.NET zaprasza na warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa” w najbliższy piątek i sobotę. Informacje na plakacie w gablocie parafialnej.

10. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w dolnym kościele.

11. Rozpoczyna się wiosenna edycja Katechez Warszawskich – tematem przewodnim będzie rodzina. Katechezy głoszone będą w kościele Najświętszego Zbawiciela w kolejne czwartki o godz. 19:30. Pierwszą wygłosi kard. Gianfranco Ravasi. Terminarz wywieszony jest w gablocie ogłoszeń.

12. W ramach przygotowania do I Komunii św., dzieci z klas II i III oraz ich Rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 15:00.

13. W sobotę 25 kwietnia odbędzie się pielgrzymka do Krakowa-Łagiewnik. Więcej informacji znajduje się w gablocie ogłoszeń

14. Przypominamy, że od dziś przyjmujemy intencje mszalne na wrzesień, październik, listopad i grudzień. Intencje przyjmowane są dziś w sali św. Rodziny, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

15. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.