Ogłoszenia parafialne 11/11/2018

32 niedziela zwykła - 11 XI 2018

 

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś na godz. 16:30. Koronką do Miłosierdzia Bożego modlimy się także wspólnie w każdy piątek o godz. 15:00 w kościele.

2. Na wspólną modlitwę o nawrócenie naszych rodzin, parafii, Ojczyzny zapraszamy jutro o godz.17:00

3. Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera dziś w sali św. Rodziny ofiary na rzecz potrzebujących. Rozpoczyna również zbieranie fantów na coroczną loterię, która odbędzie się w grudniu. Pamiętajmy aby nasze fanty były dobrej jakości i mogły być miłą niespodzianką dla uczestników loterii. Prosimy o przynoszenie fantów w czasie dyżurów Zespołu w poniedziałki i czwartki od 18:00 do 19:00. Dziękujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy, z której dochód przeznaczony jest w całości na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii.

4. W ramach akcji „Rodzinarodzinie” ofiary na pomoc rodzinom w Syrii możemy składać do puszki w kaplicy pokutnej.

5. Instytut Myśli Schumana i Grupy Schumana zapraszają na Modlitwę bez Granic dla Niepodległej w służbie budowania jedności, solidarności i pokoju w Europie 13 listopada o godzinie 19:00 w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie, którą odprawi Ks. Prof. Piotr Mazurkiewicz, następnie Ks. Prof. wygłosi krótką konferencją, później przed Najświętszym
Sakramentem będziemy się modlić o powrót do chrześcijańskich korzeni

6. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin oraz obrony życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Po Mszy św. zapraszamy na krótką modlitwę, w której powierzać będziemy Bogu szczególnie tych, którzy doświadczają kryzysu w swoich związkach ale i tych, którzy pragną umocnić swoja jedność.

7. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci które przygotowują się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 14:30.

8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.