Ogłoszenia parafialne 10/02/2019

5 niedziela zwykła - 10 II 2019

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny przyjmuje ofiary na pomoc potrzebującym.

3. Ofiary na wsparcie rodzin cierpiących z powodu wojny w Syrii w ramach akcji „Rodzina rodzinie” można składać do puszki w kaplicy pokutnej.

4. Jutro, 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorego – zaproszeni jesteśmy do modlitwy w intencji wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy im służą – by rozpoznali w nich oblicze samego Chrystusa, który przez cierpienie, śmierć i zmartwychwstanie dokonał dzieła zbawienia ludzkości.

5. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin oraz obrony życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Po Mszy św. zapraszamy na krótką modlitwę, w której powierzać będziemy Bogu szczególnie tych, którzy doświadczają kryzysu w swoich związkach ale i tych, którzy pragną umocnić swoja jedność.

6. Przypominamy, że tych z którymi nie mogliśmy się spotkać w wyznaczonym terminie tegorocznej wizyty duszpasterskiej chcemy odwiedzić w najbliższą sobotę 16 lutego – zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.

7. W przyszłą niedzielę rodziny, których dzieci przygotowują się do I Komunii św. zapraszamy na Mszę św. o godz. 14:30.

8. Informujemy, że przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych i młodzieży pozaszkolnej rozpoczniemy w poniedziałek, 18 lutego br. o godz. 19:45,w kancelarii.

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.