Ogłoszenia parafialne 08/09/2019

23 NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 IX 2019

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś na godz. 16:30. Koronką do Miłosierdzia Bożego modlimy się także wspólnie w każdy piątek o godz. 15:00 w kościele.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny przyjmuje ofiary na rzecz potrzebujących.

3. W ramach akcji „Rodzinarodzinie” ofiary na pomoc rodzinom w Syrii możemy składać do puszki w kaplicy pokutnej.

4. Powracamy do modlitwy o nawrócenie naszej parafii – zapraszamy do kościoła w poniedziałek na godz. 17:00.

5. W piątek zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy o godz. 19:00.

6. W sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego – Msze św. w naszym kościele wg porządku codziennego.

7. Dzieci z terenu naszej parafii, które w tym roku będą przygotowywać się do przyjęcia I Komunii św., prosimy zgłaszać w kancelarii – pierwsza Msza św. dla nich i ich Rodziców w niedzielę 22 września o godz. 14:30.

8. Młodych z klas ósmych, którzy chcieliby rozpocząć w tym roku przygotowanie do bierzmowania, zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono 19 września, we czwartek, o godz. 19.00 w dolnym kościele

9. Przypominamy, że intencje mszalne na okres od 1 stycznia do końca kwietnia 2020 r. przyjmujemy dziś w sali św. Rodziny, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

10. Księgarnia parafialna oferuję podręczniki do religii i szeroki wybór kalendarzy na 2020 r. Zapraszamy.

11. Klub Przyjazny Rodzinie im św. Jana Pawła II zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Włocławka. Akcja modlitewna „Polska pod Krzyżem” będzie miała miejsce z 14/15 września w święto Podwyższenia Krzyża Św. na lotnisku Włocławek-Kruszyn. Koszt pielgrzymki 80 zł. Wszystkich chętnych na wyjazd prosimy o zgłaszanie się zakrystii lub do księgarni parafialnej. Więcej informacji na ten temat znajduje się w gablocie ogłoszeń.

12. Za ofiary złożone dziś na tacę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Kolejny numer „Naszego Kręgu” wyłożony jest na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do przeczytania.