Ogłoszenia parafialne 08/04/2018 2 Niedziela wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego - zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 15:00.

 

2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie w sali Słowa Bożego dziś po Mszy św. o godz. 13:00.

 

3. W sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary dla potrzebujących. Składa również serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom za złożoną żywność przeznaczoną do paczek świątecznych oraz ofiary pieniężne.

 

4. Ofiary na wsparcie rodzin cierpiących z powodu wojny w Syrii w ramach akcji „Rodzina rodzinie” można składać do puszki w kaplicy pokutnej. Serdecznie dziękujemy za okazane serce.

 

5. Parkującym samochody na pl. Konfederacji bardzo serdecznie dziękujemy, za przestawienie ich w Wielkanoc w inne miejsce.

 

6. Jutro, 9 kwietnia, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Ten dzień jest okazją, by złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji, która polega na codziennej osobistej trwającej 9 miesięcy modlitwie w intencji narodzin dziecka zagrożonego aborcją. Msze św. w naszej parafii będą sprawowane jak co dzień.

 

7. Na wspólną modlitwę za zmarłych w poleconych w wypominkach rocznych zapraszamy jutro na godz. 17:30.

 

8. W przyszłą niedzielę rodziny, których dzieci przygotowują się do I Komunii św. zapraszamy na Mszę św. o godz. 14:30.

 

9. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w dolnym kościele.

 

10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 19:00 zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu studentów Instytutu Szkolenia Organistów w Warszawie wraz z ich profesorem. W programie koncertu są między innymi utwory Henryka Miłka, który został wymazany z historii muzyki przez władze komunistyczne z powodu swoich powiązań z AK. 

 

11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.

 

12. Przypominamy, że od dziś przyjmujemy intencje mszalne na wrzesień, październik, listopad i grudzień. Intencje przyjmowane są dziś w sali św. Rodziny, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

 

13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.