Ogłoszenia parafialne 07/10/2018

27 NIEDZIELA ZWYKŁA - 7 X 2018

 

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. Dzieci zapraszamy z rodzicami od poniedziałku do piątku na godz. 17:30, w czwartki zaś szczególnie młodzież - kandydatów do bierzmowania. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Zespołowi Pomocy Bliźniemu i wszystkim, którzy pomogli w organizacji wczorajszego Dnia Chorych.

3. Koło Przyjaciół Radia „Maryja” zaprasza na spotkanie dziś po Mszy św. o 13:00.

4. Jutro, czyli 8 października, rozpoczyna się w naszej parafii ewangelizacyjny kurs Alpha. Jest on skierowany do osób, które straciły kontakt z Kościołem, ale też do tych wierzących, którzy chcieliby wrócić do podstaw swojej wiary. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek o 19:00 w sali św. Rodziny. Wejście od ul. Daniłowskiego, jak do dolnego kościoła.

5. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych i młodzieży pozaszkolnej rozpocznie się jutro o godz. 19:45 w kancelarii.

6. Doroczna Adoracja Najświętszego Sakramentu – 40-godzinne nabożeństwo - przypada w naszej parafii w piątek i sobotę - z tej racji w te dni adoracja rozpoczynać się będzie Mszą św. o 9:00 i będzie trwać w kościele w piątek do godz. 17:00 a w sobotę do godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do udziału w tym szczególnym spotkaniu z Chrystusem.

7. Na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w sobotę 13 października - o godz. 19:00 Msza św. a potem procesja różańcowa- jeśli pogoda pozwoli wyjdziemy na Plac Konfederacji – prosimy o przyniesienie świec.

8. W przyszłą niedzielę 14 października obchodzony będzie XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Przed kościołem zbierane będą ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodych z rodzin najuboższych

9. Przyjmujemy już na wypominki i na Mszę św. zbiorową za zmarłych. Będziemy ją celebrowali przez cały listopad: w dni powszednie o godz. 18:00, natomiast w niedzielę i święta o godz. 17:30.

10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.

11. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary złożone dziś na tacę.