Ogłoszenia parafialne 04/04/2021 I Niedziela Wielkanocna

1. W dniu Świąt Zmartwychwstania Pańskiego serdecznie życzymy wszystkim naszym parafianom i sympatykom parafii, aby Święta były pełne radości ze zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią i z udzielonego nam w Duchu Świętym Nowego Życia, a pokój - dar zmartwychwstałego Pana, niech zagości w naszych sercach, w rodzinach, w całej naszej Ojczyźnie, niech zwycięża wszelkie lęki, które przynosi świat.

2. Przypominamy, że zarówno dziś jak i jutro będziemy także udzielać Komunii św. w godzinach od 14:00 do 17:00.

3. Jutro Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego, ofiary które złożymy na tace przeznaczone są tradycyjnie na potrzeby uczelni katolickich. Przypominamy o obowiązującym limicie osób. Dziś i jutro transmitować będziemy w Internecie Msze św. odprawiane o godz. 10:00.

4. W piątek w oktawie Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.

5. Przypominamy, że intencje mszalne na wrzesień, październik, listopad i grudzień zaczniemy przyjmować w najbliższą sobotę, 10 kwietnia. Będą one rezerwowane tylko telefonicznie pod numerem kancelarii parafialnej: 22 834 29 14 w godzinach 10:00-12:00. W późniejszym dogodnym terminie można będzie przyjść do kancelarii na popołudniowy dyżur lub zakrystii, aby złożyć treść zamówionej intencji i ofiarę.

6. 28.06.1951 r. bł. kard. Stefan Wyszyński erygował par. św. Zygmunta na Polach Bielańskich. W tym roku obchodzimy zatem skromy jubileusz 70-lecia istnienia parafii. Z tej racji w przyszłą niedzielę – Miłosierdzia Bożego – chcemy wyśpiewać dobremu Bogu nasze dziękczynne „Te Deum”. za wszystkie dobra i łaski od niego otrzymane w tym miejscu. Przed południem (o godz. 10:00) będzie z nami dawny rezydent naszej parafii – JE Bp Michał Janocha. Trwając w radości zmartwychwstania już dziś zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu naszej parafii. Z tej Mszy św. preprowadzimy transmisję na parafialnym kanale youtube.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.