Ogłoszenia parafialne 01/11/2020 XXXI Niedziela Zwykła - Wszystkich Świętych

1. Zapraszamy na nieszpory połączone z modlitwą za zmarłych które rozpoczną się o godz. 16:30. Natomiast jutro, 2 listopada,  Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny, nieszpory połączone z modlitwą za zmarłych rozpoczną się o godz. 17:30. Przed nieszporami zapraszamy na wspólny różaniec w dziś o godz. 16:00, jutro na 17:00.

2. W odpowiedzi na apel parafian włączamy się w akcję „Różaniec do granic nieba”. Co roku, w Uroczystość Wszystkich Świętych, polskie cmentarze żarzą się milionami zniczy. Pamiętamy o bliskich zmarłych. Oddajemy cześć poległym na wojnach i w czasie powstań. Ale mamy też bliskich, o których mało kto pamięta. Nie mają imion, nikt ich nie włączył do rodziny. To ci, wszyscy którym nie pozwolono się narodzić. W tych wszystkich intencjach w listopadzie będziemy odmawiali różaniec w dni powszednie o godz. 18:00; w niedziele o godz. 17:00. 1 i 2 listopada – przed nieszporami. W tym szczególnie trudnym dla nas czasie potrzeba nam wszystkim jedności i wiary, oraz wspólnej modlitwy do Boga Ojca. Teraz wyjątkowo odczuwamy własną słabość, potrzebujemy wspólnego wołania o Miłosierdzie, o Miłość, która jest silniejsza niż śmierć.  

3. W tym  tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota  miesiąca.  W czwartek o powołania kapłańskie i zakonne będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 18:30. W  piątek – dzień Komunii św. wynagradzającej - będziemy spowiadali przed każdą Mszą św. w kaplicy Adoracyjnej i w sali św. Rodziny. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8:00. Na wspólny Różaniec zapraszamy na godz. 7:30.

4. Od najbliższego piątku będzie odprawiana Msza św. o godz. 15:30 po koronce do Miłosierdzia Bożego.

5. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary złożone dziś na tacę.  

6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, którą w dniu dzisiejszym z powodu nieczynnej księgarni można nabyć w kaplicy pokutnej.