Ogłoszenia parafialne 01/04/2018 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. W dniu Świąt Zmartwychwstania Pańskiego serdecznie życzymy wszystkim naszym parafianom i sympatykom parafii, aby Święta były pełne radości ze zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią i z udzielonego nam w Duchu Świętym Nowego Życia, a pokój - dar zmartwychwstałego Pana, niech zagości w naszych sercach, w rodzinach, w całej naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

 

2. Jutro Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego, ofiary które złożymy na tace przeznaczone są tradycyjnie na potrzeby uczelni katolickich.

 

3. Jutro przypada również 13 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

 

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wieczorem podczas Mszy św. o godz. 18:00 modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi rano od 6:30 i po południu od 17:00. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w sobotę o godz. 8:00. Na różaniec zapraszamy o 7:30.

 

5. W piątek w oktawie Wielkanocy nocy można spożywać pokarmy mięsne.

 

6. W najbliższy piątek, po Mszy Świętej o godz. 19.00, zapraszamy na Drogę Światła - spotkanie ze Zmartwychwstałym Jezusem, która jest kontynuacją modlitwy piątkowej odbywającej się w Wielkim Poście, przygotowywaną przez młodzież z naszej parafii.

 

7. Intencje mszalne na wrzesień, październik, listopad i grudzień zaczniemy przyjmować w przyszłą niedzielę 8 kwietnia po pierwszej Mszy św.

 

8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.