IV Niedziela Wielkiego Postu 2022
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (27 III 2022)
1. Gorzkie Żale dziś o godz. 16:30. Zapraszamy panów do asysty, bielanki i wszystkie chętne dzieci do udziału w procesji podczas nabożeństwa Gorzkich Żalów - zbiórka o godz. 16:15 w sali św. Rodziny.
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18:00 dla dzieci, o godz. 19:00 dla dorosłych. Adoracja Krzyża w każdy piątek o godz. 20.00.
2. Zespół Pomocy Bliźniemu rozprowadza wielkanocne świece Caritas. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym tak jak i ofiary, które w dniu dzisiejszym Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera w sali św. Rodziny. Prowadzi również zbiórkę żywności do paczek. Kosz jest wystawiony przy ołtarzu.
3. Zapraszamy do wspólnego odmawiania Jutrzni od poniedziałku do piątku o godz. 7:00.
4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W I piątek – dzień Komunii św. wynagradzającej - będziemy spowiadali rano od 6:30 i po południu od 18:00. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8:00. Na różaniec zapraszamy o 7:30.
5. W sobotę, 2 kwietnia przypada 17 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
6. Serdecznie zapraszamy na Koncert Pasyjny, w wykonaniu chóru Cantate Domino , z parafii św. Klemensa w Nadarzynie i naszego chóru parafialnego Spes in Deo oraz organisty - Adama Kuczewskiego. Koncert odbędzie się w następną niedzielę, 3.04, o godz. 20.00.
7. Przed Świętami Wielkanocnymi z posługą kapłańską do chorych pójdziemy w sobotę 9 kwietnia od godziny 9:00. Nazwiska i adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”, za ofiary złożone na dzisiejszą tacę i przelewy na konto parafii.
9. Intencje mszalne na wrzesień, październik, listopad i grudzień zaczniemy przyjmować w sobotę, 9 kwietnia. Będą one rezerwowane tylko telefonicznie pod numerem kancelarii parafialnej: 22 834 29 14 w godzinach 10:00 – 12:00. W późniejszym dogodnym terminie można będzie przyjść do kancelarii na popołudniowy dyżur lub zakrystii, aby złożyć treść zamówionej intencji i ofiarę.
10. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na potrzeby parafialnego Zespołu Pomocy Bliźniemu za pośrednictwem Fundacji „CREDO”.
11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.