III NIedziela Zwykła

Data: 
23.01.2022

1. Zapraszamy na różaniec dziś o godz. 17:00.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny zbiera ofiary na rzecz potrzebujących z terenu naszej parafii.

3. Trwa nabór do scholi, która wzbogaci obchody Triduum Paschalnego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na dotychczasowe doświadczenie muzyczne. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u Piotra - naszego organisty.

4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tace i na konto parafii.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

6. Wizyta duszpasterska została zakończona w zeszłym tygodniu w środę. Zapraszamy wszystkich chętnych parafian z całej  naszej parafii ( i tych, którzy nie mogli być w wyznaczonym dla nich terminie i tych, których ulice nie były wymienione w tym roku) w dniu jutrzejszym na Mszę św. o godz. 18:30, która będzie celebrowana w ich intencji z racji tegorocznej wizyty duszpasterskiej.
Kolęda to także okazja do rozmowy o naszym zaangażowaniu w sprawy wiary, w sprawy parafii. Ponieważ w ubiegłym i w tym roku nie mieliśmy okazji o tym porozmawiać przygotowana została ankieta w której możemy wyrazić swoje uwagi na powyższe tematy. Ankieta jest w wersji elektronicznej i papierowej. Chętnych prosimy o wypełnienie i przesłanie na internetowy adres parafii lub złożenie w zakrystii, kancelarii lub do skarbony przy wejściu do kościoła do 27 lutego.

7. Kolejne spotkanie synodalne odbędzie się jutro po Mszy św. o godz. 18:30 w dolnym kościele.