II Niedziela Wielkanocna 2022

Data: 
24.04.2022

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA - 24 IV 2022

1. Dzisiejsza niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego - zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 15:00

2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu wczorajszego wiosennego dnia chorych.

3. O pokój na Ukrainie modlimy się na różańcu w dni powszednie o godz. 18:00 – wszystkich serdecznie zapraszamy.

4. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. zapraszamy we wtorek na godz. 19:00 na kolejne spotkanie formacyjne.

5. W piątek 29 kwietnia obchodzony jest dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

6. Pod hasłem „No wreszcie! Porozmawiajmy o Kościele marzeń” organizowane jest otwarte spotkanie dla młodzieży (16 – 30 lat) – należącej do wspólnot ale i stojących nieco z boku spraw Kościoła. Spotkanie odbędzie się w budynku Kurii Metropolitalnej Warszawskiej w środę 27 kwietnia w godz. 19:00 – 21:00.

7. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na  tacę, która z racji rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia przeznaczona jest na Caritas.

8. Centrum Młodzieżowe Sióstr Salezjanek Oratorium św. Jana Bosko zaprasza na obozy letnie dla dzieci i dla młodzieży, które będą odbywały się w dwóch oddzielnych terminach w Nowych Kaletkach na Mazurach. Więcej informacji na plakatach przed kościołem. Zapraszamy! Liczba miejsc jest ograniczona.

9. Uprzejmie przypominamy, że od 1 maja – od przyszłej niedzieli - Msza św. wieczorna w niedziele odprawiana będzie o godz. 20:00 a nie o 19:00 jak dotychczas.
 
10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.