7 Niedziela Wielkanocna

Data: 
12/05/2024

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 12 V 2024

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe na godz. 17:00. W tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 18:00. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18:20 do godz. 20:00.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu  w sali św. Rodziny zbiera ofiary dla potrzebujących z naszej parafii.

3. Ofiary na wsparcie rodzin cierpiących z powodu wojny w Syrii w ramach akcji „Rodzina rodzinie” można składać do puszki w kaplicy pokutnej.

4. Centrum Młodzieżowe Oratorium organizuje wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty bębniarskie. Szczegóły zarówno wyjazdu wakacyjnego jak i warsztatów u s. Marzeny obecnej w strefie oratorium na dzisiejszym festynie

5. „Najwyższy priorytet” – to temat spotkania grupy seniorów we wtorek 14 maja br. w godz. 10:00 - 12:00.

6. W czwartek przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i metropolii warszawskiej.

7. Msza św. w intencji Hospicjum zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:30

8. Zapraszamy na  Mszę św. w intencji rodzin oraz w obronie życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 18:30. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.

9. W sobotę przeżywamy Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy do modlitewnego czuwania – podobnie jak przed uroczystością Zmartwychwstania Pańskiego -  rozpocznie się ono o godz. 20:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków.  

10. W przyszłą niedzielę przybędzie do naszej parafii ks. biskup Tadeusz Pikus aby na Mszy św. o godz. 17:30 udzielić sakramentu bierzmowania grupie młodzieży. Polećmy ją Bogu w naszych modlitwach.

11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.

12. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wsparli parafię wpłatą na konto.