20 Niedziela Zwykła

Data: 
18/08/2024

20 NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 VIII 2024

1.    Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dziś w godz. 19:00 – 20:00. Przypominamy, że adoracja Najświętszego Sakramentu trwa w naszym kościele w dni powszednie od 16:00 do 19:30 – w piątek od 15:00.

2.    Kolejne spotkanie grupy senioralnej we wtorek 20 sierpnia w godz. 10:00-12:00. Temat spotkania: „RODZICE – przewodnicy na drodze do Nieba. Rozpoznać wolę Boga”.

3.    W piątek przypada 38 rocznica śmierci ks. prałata Ryszarda Grygielki, proboszcza i budowniczego naszego kościoła – Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona o godz. 19:00.

4.    W związku z nowelizacją przepisów państwowych zwiększającą ochronę dzieci przed przemocą - tzw. ustawą Kamilka informujemy, że w naszej parafii osobą odpowiedzialną za przyjmowanie zgłoszeń w tym zakresie jest pani Grażyna Jackowicz pod numerem telefonu 576 426 894. Na stronie internetowej zamieszczone są standardy ochrony dzieci w naszej parafii. Pełna wersja dokumentu dostępna jest w kancelarii parafialnej.

5.    Spowiedź w przyszłym tygodniu w dni powszednie 15 min. przed Mszą, w niedziele – jak zwykle – także podczas Mszy św.

6.    Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.

7.    Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wsparli parafię wpłatą na konto oraz ofiarami na tacę.