11 Niedziela zwykła

Data: 
16/06/2024

11  Niedziela  zwykła  -  16 VI 2024

  1. Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:00. W tygodniu nabożeństwo czerwcowe o godz. 18:00.
  2. „Oto, jak Bóg miłuje wszystkie rodziny” – to temat spotkania grupy seniorów we wtorek 18 czerwca br. w godz. 10:00 - 12:00.
  3. Zapraszamy na Mszę św. w pierwszą rocznicę śmierci ks. proboszcza Kazimierza Kalinowskiego w najbliższą środę 19 czerwca na godz. 18:30. Natomiast w sobotę 22 czerwca organizujemy wyjazd do grobu ks. proboszcza Kazimierza Kalinowskiego. Wyjazd o godz. 9:00 spod kościoła. Powrót w godzinach popołudniowych. Koszt 50 zł. Zapisy wraz z opłatą w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Na Mszę św. w intencji Hospicjum zapraszamy w czwartek o godz. 18:30.
  5. Zapraszamy na  Mszę św. w intencji rodzin oraz w obronie życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 18:30. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  6. Kończymy rok szkolny i katechetyczny – dzieci i młodzież zapraszamy do wdzięczności dobremu Bogu za całe dobro jakie było ich udziałem w kończącym się roku nauki. Msza św. dziękczynna dla dzieci  szkół podstawowych z terenu naszej parafii odprawiona będzie we środę, 19.06. - o godz. 10:00 a dla wszystkich w piątek o godz. 8:00 – wcześniej zapraszamy do sakramentu pokuty i pojednania.
  7. Przypominamy, że od przyszłej niedzieli, 23 czerwca, porządek Mszy św. będzie wakacyjny, tzn. w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 17:30. Natomiast w tygodniu Msze św. będą odprawiane o godz. 7:00, 8:00 i 19:00.
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wsparli parafię ofiarami na tacę lub wpłatą na konto.
  10. Katechetka z naszej parafii, p. Barbara Misiuro wyjeżdża w wakacje na wolontariat misyjny do Brazylii. Powie teraz kilka zdań o swojej misji, a po Mszy św. będzie zbierała przed kościołem ofiary na rzecz najbiedniejszych mieszkańców tego kraju.